Archives

Ledger Nano S Ripple Destination Tag

XRP (Ripple) alırken Destination Tag (Hedef Etiketi)Ledger Nano S ve diğer Ledger Wallet cihazlarınıza her hangi bir borsadan veya başka bir yerden XRP ( Ripple ) gönderimi yaparken herhangi bir sayısal değer girmeniz yeterli olacaktır. 

XRP (Ripple) gönderirken Destination Tag (Hedef Etiketi)Herhangi bir borsaya para gönderirken Destination Tag bölümünü doldurmanız gerekli.Bu hedef etiketini doldurmazsanız, XRP işleminiz reddedilebilir ve işlem ücretleriniz hariç olmak üzere size iade edilebilir veya XRP işleminiz borsada takılabilir. Bu durumda borsaya başvurmanız gerekir. Deposit_XRP.png XRP cüzdanınızın gönderim ekranına gidin ve “Gelişmiş mod” a tıklayın. Screen_Shot_2017-12-14_at_10.19.55.png İşlemi tanımlamak için web sitesinin verdiği etiketi kopyalayıp yapıştırın.

Ledger Nano X Fiyat

Ledger Nano X Fiyat ve Ledger Nano S Fiyat politikamız güncel döviz kurlarına ve ithalatçı firmayla yapılan anlaşmalara göre değişmektedir. Bu fiyatı müşterilerimize güncel durumları göz önünde bulundurarak yansıtıyor ve değişiklikler yapıyoruz.

Ledger Nano X ekranın boyutu nedir?

Ledger Nano X ekranı, Ledger Nano S ekranının iki katı piksel sayısına sahiptir: 128×32 yerine 128×64. Daha büyük ekran , işlem ayrıntılarının ve alıcı adreslerinin daha kolay bir şekilde doğrulanmasını sağlar. Ayrıca, cihazın genel kullanım kolaylığını da arttırır.

Ledger Nano X mimarisi, Ledger Nano S mimarisinden farklı mı?

Ledger Nano X mimarisi, ST33 Secure Element yongası sayesinde Ledger Nano S’nin bir evrimidir. Daha fazla belleğe sahip olmasının yanı sıra, bu güvenli yonga doğrudan ekrana ve düğmelere bağlanır ve bu da üstün donanım mimarisine yol açar.

Ledger Nano X, Ledger Nano S’den daha mı güçlü?

Ledger Nano X’deki (ST33) Güvenli Eleman yongası, Ledger Nano S’daki (ST31 )dakinden daha güçlüdür. Ledger Nano X, performansı genel olarak karşılaştırılabilir olsa bile, Ledger Nano S ile karşılaştırıldığında biraz daha hassastır.

Ledger Nano X, Ledger Nano S’nin yerini mi alacak mı?

Ledger Nano S, Ledger Nano X ile birlikte cazip bir fiyatla satışa devam edecek. Her iki modelin de birbirini tamamlayan ve farklı kullanıcı tiplerini karşılayan kendi avantajları vardır. Biri kriptolarını hareket halindeyken yönetmek için bir Ledger Nano X kullanabilir ve Ledger Nano S’yi evde veya bir kasada yedek olarak bırakabilir. Bu nedenle, Ledger Nano S gelecekte tam olarak desteklenmeye devam edecek.

Ledger Nano X hangi coinleri destekliyor?

Ledger Nano S’da desteklenen tüm coinler varsayılan olarak Ledger Nano X’te de USB kablosu ve bir masaüstü bilgisayar kullanılarak çalıştırılır. Ayrıca, Ledger Live’da desteklenen tüm uygulamalar Bluetooth desteğine sahiptir ve Bluetooth desteği eklemek için üçüncü taraf uygulama geliştiricileri için bir SDK sağlanacaktır.