Trezor Cüzdan Yazılım Güncellemesi

Trezor Cüzdan Yazılım Güncellemesi

TREZOR’unuzu bilgisayara taktığınızda bazen aşağıdaki gibi güncellemeye ihtiyacınız olduğunu belirten bir banner görebilirsiniz. _images / updateneeded.pngBu, TREZOR Cüzdanınızın yazılımının güncellemeniz gerektiğini bildirir! Güncellemeyi yapmak çok kolay.
Önemli Güncelleme işlemine başlamadan önce güncelleme sonrasında kurtarma kelimelerinizi girmeniz gerekebileceğinden kelimelerinizin yanınızda olduğuna emin olun.
TREZOR Wallet’ı kapatmadan TREZOR’unuzu USB’den çekin. Şimdi cihazınızın üzerindeki her iki düğmeye aynı anda basın. Her iki düğmeye aynı anda basılı tutarak cihazınızı USB’ye tekrar takın. _images / clawupdateplugin.jpgTREZOR’unuzu USB’ye taktıktan sonra, TREZOR Wallet’ın güncelleme yapmaya gerek olup olmadığıyla alakalı aşağıdaki gibi bir uyarı kutusu göreceksiniz _images / doyouwanttoupdate.png“Yes, Update” seçeneğine basın. _images / trezor-bootloader.jpgŞimdi güncellemeyi onaylamak için sağ düğmeye basın. Güncelleme devam ederken bir kaç dakika bekleyin. Güncelleme bittiğinde, cihazınızı fişten çekip ve tekrar takın.
Not

Windows Kullanıcıları: Sistem cihaz güncellendikten sonra cihazı tanımıyorsa, Aygıt Yöneticisi’ne gidin ve USB sürücünüzü güncelleyin. FIDO uygulandığında, Windows TREZOR cihazınızı yeni bir cihaz olarak görüyor ve bazen sürücüler otomatik olarak güncellenmiyor. Daha fazla bilgi için Sorun Giderme bölümümüzü ziyaret edin .

Not

TREZOR’da sadece güncellemeyi denerken seri numarası ile Loader 1.3.0 ile ilgili mesaj görüntülenirse ve işlem başlatılamıyorsa, lütfen Sorun Gidericimizi veya kılavuzdaki ilgili bölümü ziyaret edin .

Not

Güncelleme bir şekilde başarısız olursa veya güncelleme sırasında TREZOR’unuzu yanlışlıkla çıkarırsanız endişelenmenize gerek yoktur. TREZOR’unuzu, her iki düğmeye de basılı tutarak bilgisayarınıza takın ve tekrar güncelleyin. Bu işlemi yapmak için eski cihazı unut işlemi yaparak trezor kurtarma adımlarını uygulamalısınız.