Trezor Wallet Bitcoin Cüzdanı Kurtarma

Trezor Wallet Bitcoin Cüzdanı Kurtarma

PIN kodumu unutursam ne olur?

PIN kodunuzu unutursanız veya kaybederseniz, TREZOR‘unuzu gelişmiş ayarlar bölümünden silerek ve aşağıda açıklanan kurtarma adımlarıyla tekrar sıfırlayabilirsiniz.

Kurtarma işlemi

TREZOR’unuzu kaybederseniz veya TREZOR‘unuz bir şekilde çalınırsa, hesaplarınızı kurtarmanız gerekmektedir. Kurtarma kelimeleriniz sizde olduğu sürece, Bitcoin’leriniz güvende kalmaya devam edecektir. TREZOR kurtarma işlemine başlamak için neye ihtiyacınız var?
Kurtarma işlemini başlatmak için TREZOR’unuzu bilgisayarınıza takın ve TREZOR Cüzdan’a gidin . TREZOR Recovery butonu ile böyle bir sayfa görmelisiniz: _images / kurtarma-button.pngTREZOR Recovery butonuna basın. _images / kurtarma-start.pngTREZOR cihazınızın adını giriniz. Cihazınızı herhangi bir seçeneği değiştirmeden ayarlarsanız, devam tuşuna basmanız yeterlidir. Aksi halde, eski TREZOR’unuzu kaybetmeden önceki gelişmiş seçeneklerde olduğu gibi yapılandırın: Kurtarma kelimelerinizin kaç kelimeye sahip olduğunu görmek için kurtarma kartınıza bakın. Eski TREZOR Cüzdan’ınızda bir parola kullandıysanız “Ek parola şifrelemesi” kutusunu işaretleyin. Ve devam et tuşuna basın. Yeni TREZOR cihazınız için yeni bir PIN belirlemeniz gerekecek. Bundan sonra TREZOR’unuzdaki talimatları uygulayarak devam edebilirsiniz. _images / trezor-recovery.jpgArdından kurtarma kartınızdaki kelimeleri girerek devam edin. _images / kurtarma girmek-tohum word.pngİşlemi bitirdikten sonra PIN kodunuzu tekrar girmeniz istenecek ve hemen sonrasınra tüm hesaplarınızı önceden kullanmış olduğunuz gibi görebilirsiniz.