Trezor Wallet Bitcoin Cüzdanı Kurulum

Trezor Wallet Bitcoin Cüzdanı Kurulum

TREZOR Kurulumu

TREZOR, USB portu olan veya USB Host desteği ile Android cihazlarla neredeyse her bilgisayarda çalışır. TREZOR’u Wallet ile kurmak için dört seçenek vardır.

1. Trezor Bridge ile kurulum yapmak

TREZOR’un TREZOR Wallet ile bağlantı kurabilmesi için TREZOR Bridge adlı bir yazılım programı yüklemeniz ve kurmanız gerekmektedir.  Trezor Wallet sayfasında indirme bağlantısını içeren bir sayfa göreceksiniz. TREZOR Bridge programını indirin ve ekrandaki talimatları uygulayın.

2. Trezor Chrome uzantısı

TREZOR Chrome eklentisi , yalnızca Chrome tabanlı tarayıcılarda, platformlarda kullanılabilir. Linux kullanıcılarının kendi sistemlerinde ek yapılandırma yapmaları gerekiyor. Daha fazla ayrıntı için lütfen Linux’ta Chrome uzantısını ayarlama yazısını inceleyebilirsiniz. Chrome uzantısını başarıyla yükledikten sonra lütfen Uygulamalar sekmesini açın ve TREZOR Uzantısına çift tıklayın.

3. Android için TREZOR Manager

Ayrıca Trezor Cüzdan ‘ı Google Play Store’da bulunan Trezor Manager  ile yapılandırabilirsiniz. Telefonunuz USB (USB On The Go – OTG) desteklemelidir ve OTG kablosunu kullanmanız gerekir Daha fazla ayrıntı için, Android için TREZOR Manager kılavuzumuza bakın .

4. Python araçlarıyla çevrimdışı kurulum

Bu prosedür sadece ileri düzey kullanıcılar içindir! Komut satırı ve Python ile ilgili deneyiminiz olmadıkça kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Yine de devam etmek isterseniz lütfen Github sayfamızı ziyaret edin .

TREZOR Wallet ile TREZOR Kurulumu

TREZOR Wallet sayfasına gidin. TREZOR cüzdanınızı kullanmaya başlamak için uygulamanız gereken birkaç basit adım var; TREZOR’un kurulu bir yazılım olmadan gelmesi nedeniyle, kurulum sırasında en yeni sürüme sahip olduğunuzdan emin olmak için, ilk olarak yapmanız gereken şey firmware’i güncellemek olacaktır. Yazılım güncelleme kurulumunu onaylayın ve ekranınızdaki talimatları izleyin.