Evet ürün 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Her hangi bir sorunda marka tarafından koşulsuz ve cebinizden hiç para çıkmayacak şekilde tamir edilmeksizin değişimi sağlanır.
Kurulum yaparken cihazın size verdiği 24 adet Private Key’i sakladığınız sürece bu tarz durumlarda koinlerinizi sorunsuz geri alabilirsiniz.
Ledger Wallet Co kripto para varlıklarına odaklanmış ve bu konuda yüksek teknolojili üreten bir Fransız şirketidir. Ledger Nano S ve Blue modellerindeki yüksek teknolojili altyapı koinlerinizin güvenliğini sağlamaktadır. Cihazınızı bilgisayardan çektiğinizde internetle hiç bir bağı kalmaz ve zararlı yazılımlara karşı yüksek güvenlik sağlar.
Bitcoincüzdanları.com olarak Ledger Wallet resmi Türkiye bayii ve satış ortağıyız. Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyetidir.
Pin kodunuzu unuttuğunuz takdirde şifreniz 3 hatalı girişten sonra bloke olur, Ledger özel anahtarları silerek fabrika koşullarına geri döner. Sonrasında Ledger Nano S’in kurulumunda size verilen 24 kelimelik yedeklemeyi kullanarak cüzdanınızı geri yükleyebilir ve coinlerinize eskisi gibi ulaşabilirsiniz.

Bütün Ledger ürünleri Fransa’da ve Asya’da tasarlanmış ve sonrasında bir araya getirilmiştir. Fransa’nın merkezinde bulunan kendi montaj hatlarımıza (Vierzon, Fransa) sahibiz. 

Kesinlikle hayır. Ledger Nano S özel ya da kişisel seedlerden asla haberdar olmaz. Cüzdanlar boş olarak satılır ve kullanıcı tarafından özel anahtarları oluşturmak için bir başlatma işlemi gereklidir. Bu işlem yerel olarak yapılır ve sunucularımıza herhangi bir bilgi göndermez. Chrome uygulaması açık kaynaktır ve kodu burada incelenebilir.

Tüm cüzdanlar, seri veya izleme bilgisi olmaksızın aynı şekilde satılır. Bu nedenle cüzdanınızı gönderim adresinize bağlamak mümkün değildir. Bunu yapamayız ve müşterilerimizin hiçbirini izlemiyoruz.

Cüzdan uygulamalarımızın kullanımıyla ilgili API’lerimizin günlüğünü tutmamakta ve arşivleme yapmamaktayız; Hata ayıklama amacına yönelik olarak kullanılan tüm günlükler (kullanıcılar tarafından gönderilir) analizden sonra imha edilir.

Ledger, Bitcoin ve Ethereum için yazılım ve teknolojisini geliştirdi. Başka bir coin eklemek için 3 yeni şey gerekir: firmware uygulaması, cüzdan uygulaması ve blok zincir explorer API’si. Herhangi bir programcı yeni coin ekleme üzerinde çalışabilir ve biz de bunu Github forked için uygulamalarımıza ekleyebiliriz.

Bazı bilgiler Ledgerwalet.com ‘dan alıntı yapılarak tercüme edilmiştir.